SEKTÖRDEN HABERLER
Web Sitemiz Şubat 2010'da Açıldı
Firmamımızın ihtiyaç duyduğu ve müşterilerine daha sağlıklı ve hızlı hizmet vermek için bir web sitesi projesi hazırlandı. Şubat 2010 itibariyle web sitemiz sanal dünyadaki yerini almış bulunmaktadır. Ürünlerimizi ayrınlı inceleyebilir her konuda bizimle bu site üzerinden iletişim kurabilirsiniz. ilginize şimdiden çok teşekkür eder hayırlı işler dileriz.
Kurban Bayramı Baharat Tüketimini Arttırdı
Özellikle Kurban bayramlarında kurban etlerinden evlerde sucuk yapıldığını ve bu durumun bayram öncesi baharat satışlarını arttırdığını kaydeden Eldek, ''Kayseri'de insanlar ço?u zaman kendi sucuklarını kendileri yapıyorlar.
Kahve Kalbe iyi geliyor
Almanya`da yayınlana haftalık sağlık dergisi Healthy Living`in bu haftaki sayısında yer alan bir habere göre, kahve kalp ve damar hastalıklarına karşı koruma sağlıyor. Amerika`nın Boston şehrindeki bir sağlık enstitüsünün araştırmasını aktaran dergi, kahvenin kalbe iyi geldiğini belirtti. 130 bin kahve tüketicisi üzerinde bir yıl süren araştırmanın sonuçlarına göre, genel bir kanaat olan kahvenin kalbe kötü tesir ettiği tezi de böylelikle geçerliliğini yitirdi.
YESILÇAVDAR BILDIRIM
Yesilçavdar Kurukahve ve Baharat Ticaret
logo


Kişniş Ürünü
Kişniş genellikle şuruplarda kullanılmaktadır. Kişniş şekeri pastacılıkta ve bazı et yemek...

ÖDEME SEÇENEKLERI

Yesilçavdar Kurukahve ve Baharat Ticaret siz degerli müsterilerimize çesitli ödeme kolayliklari sunmaktadir.

logo
baharat Grubu Ürünler

logo


YEŞİL ÇAVDAR ve ZÜMRE Ürünleri
Firmamımız İmalatını yaptığı tüm ürünlerin Tarım Bakanlığından onaylı üretim izinleri tamdır. 60 yıla yakındır hizmet verdiğimiz ürünlerle ve yeni ürün gamlarıyla sektörde bir numaradır. Güvenle tüketiniz ve satınız
baharat Grubu Ürünleri İNCELEYİNİZ
ANASAYFA | PROFİL | ÜRÜNLER | HABERLER | SERTİFİKA | İLETİŞİM
Her Hakkı YEŞİLÇAVDAR'a aittir... SENKRON BİLGİ İŞLEM logo